Abe’s Odoysee inceleme

Categories Haber, Playstation, SteamPosted on
Abe's Odoysee inceleme

Steam’ın ve diğer oyun platformlarının haftalık ve sürpriz günlük ücretsiz indirimlerinden bu haftaki indirimlerinden biri Abe’s Odoysee. Ayrıca oyunu Abe’s Odoysee inceleme şeklinde detaylı olarak irdeleyeceğiz.

İki değerli oyunu haftasonu boyunca ücretsiz edinebilme şansına sahipsiniz. Dilerseniz ve The Flame in the Flood’i de ücretsiz edinebilirsiniz.

Oddworld: Abe’s Odoysee oyunu bir süre ücretsiz kaldıktan sonra 15 Mayıs 2018 itibariyle 6,00 TL’den satışta. Ücretsiz olma süreci öncesi 24 TL değerinden satışta idi.

Oddworld: Abe’s Odoysee inceleme

Piyasaya 1997 yılında sürülen Abe’s Odoysee, Playstation oyuncularının gönlünde taht kuran sayılı oyunlardandır. Büyük bir geçmişe sahip olmasına rağmen hâlâ belli bir kitlesini korumayı başarabilen oyunda ana amaç Uzaylıların eline düşmüş canlıları esirden kurtarmak. Eski bir oyun olmasına rağmen içerisinde çeşitli seslendirmeler de yer almakta. Sempatik bir dille wait, okay, hello, follow me, sorry sözcülerini duyabileceğiniz oyunu hemen

Oyun Nasıl Kütüphaneye Eklenir?

Steam’dan mağaza sayfasına göz atıp, oyunu oyna butonuna bastıktan sonra sizi bir sayfaya yönlendirecektir. O sayfa da size oyunun kütüphanenize eklendiğini bildirmekte.

Sistem Gereksinimleri

Desteklenen işletim sistemi: Windows 2000/XP

İşlemci:166 MHz Pentium processor (200 MHz recommended)

RAM: en az 16 MB. Önerilen 32 MB.

Direct X: 6

Boyut: 700 MB

Türkçe dili desteklenmemekte.

2015 yılında başladığım yazarlık serüvenimde oyunlara olan ilgim doğrultusunda Leadfure ekibinde yazarlığa başladım. Oyun haberi, incelemeleri, ipuçları konusunda detaylar vermek için oyuncudefteri.com projesinde de yer alıyorum.

1 comment

  1. Çok sade ama ücretsiz olması, sürekliliği sayesinde oynanabilirliği yüksek. Tavsiye ederim Matrix tarzı oyunlardan hoşlananlara.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.