PES 2019 STSL Lisansı Sonunda Geldi!

Categories Haber, Playstation, Steam, XboxPosted on Format Görsel
PES 2019 STSL lisansı

Konami; son yıllarda yaptıklarından çok, yapamadıklarından veya yapmadıklarından bahsettirdi kendini. Şampiyonlar ligi lisansı ile yıllarda FIFA’nın bir adım ötesinde iken bu sezon itibari ile onu da kaybetmesi, La Liga, Premier League, Italian League gibi büyük liglerde sadece partner takımlar bularak ligleri tamamen lisanslamaması, PES 2013 heyecanından sonra gittikçe düşen oyun motoru performansı gibi konularda sürekli eleştiri yağmuruna tutuldu. Saydığımız onca şeye rağmen PES, 2019 serisi ile sil baştan mantığı uygulayarak yavaş yavaş eski konumuna dönmeyi hedefliyor. Bunlardan biri de bizleri heyecanlandıran PES 2019 STSL lisansı.

FIFA 18’de Bayrak Astıran Oyuncular

Yıllardan sonra ilk defa lisanslandı

PES 2019 STSL lisansı ile yıllar sonra bir ilk yaşandı. Daha önce böyle bir deneyim sunmayan PES, FIFA’nın son yıllarda zaten lisansladığı ligimizi gizli bir adım olarak lisansladı. Böylece birçok popüler lig ve takımlar yer almamasına rağmen, kendi ligimizde yer alabileceğiz.

PES 2019 STSL lisansı takımlar

Şükrü Saraçoğlu da yer alıyor

Türkiye Süper Liginde tüm takımların yer almasına rağmen, malesef stadyum heyecanını birlikte çıkaramayacağız. Sadece Fenerbahçe’nin ev sahipliğini yapan Ülker Stadyumu, Şükrü Şaracaoğlu Spor Kompleksi, yer alacak.

PES 2019 STSL lisansı

8 Ağustosta demo olarak sunulacak pes 2019 çıkış tarihi 28 Ağustos 2018. Bu tarihe kadar devrim yaratacak bir yeniliğin daha duyurulacak olması pek beklenmiyor.

Yazımızda PES 2019 STSL lisansı hakkında öne çıkan konulara değindik. Çıkış tarihinden, oyunun fifa ile kıyaslamasından ve sektördeki durumuna da yer verdik. Yazı hakkında görüş, öneri ve dileklerinizi yorum alanından bildirebilir, bildirimlere sağ alttaki abone tuşundan abone olabilirsiniz.

 

2015 yılında başladığım yazarlık serüvenimde oyunlara olan ilgim doğrultusunda Leadfure ekibinde yazarlığa başladım. Oyun haberi, incelemeleri, ipuçları konusunda detaylar vermek için oyuncudefteri.com projesinde de yer alıyorum.

3 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.